Struktura Systemu Legalis Księgowość Kadry Biznes

Rzeczpospolita

Prawnicze aktualności „Rzeczpospolitej” codziennie w Systemie Legalis Księgowość Kadry Biznes.

  • Codzienne, najważniejsze wiadomości z „Prawa co dnia” – prawnej części dziennika „Rzeczpospolita” zgromadzone zostały w osobnym, dedykowanym module specjalistycznym.
  • Przepisy, komentarze i analizy ekspertów z zakresu prawa cywilnego, karnego, podatkowego, samorządowego, pracy oraz prawa proceduralnego.
  • Treści z dziennika „Rzeczpospolita” zintegrowane zostały z pozostałymi zasobami Legalis Księgowość Kadry Biznes i dostępne są z poziomu menu, poprzez wyszukiwarkę oraz bogaty system wewnętrznego linkowania.

Wypróbuj Legalis Księgowość Kadry Biznes. Pełna wersja programu bezpłatnie na 7 dni!

Zadzwoń:
22 311 22 22
lub zostaw swoje dane, a Doradca przeprowadzi szkolenie z obsługi
i uruchomi dostęp

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).

W polu numeru NIP należy stosować wyłącznie cyfry (min. 10).

Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Oferta kierowana jest do biur rachunkowych, firm, instytucji i nie jest dostępna dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.