Struktura Systemu Legalis Księgowość Kadry Biznes

Struktura Systemu Legalis Ksiegowość Kadry Biznes

Systemu Legalis Księgowość Kadry Biznes to baza porad i komentarzy ekspertów: pytania i odpowiedzi, poradniki oraz komentarze do ustaw, dzięki którym można w prosty sposób znaleźć rozwiązanie problemu.

Legalis oferuje treści w podziale na moduły tematyczne pogrupowane w pakiety Księgowy, Kadrowy, Księgowo-kadrowy oraz Biznes. Dodatkowo każdy pakiet można wzbogacić o moduły specjalistyczne. Legalis Księgowość Kadry Biznes daje także dostęp do takich narzędzi jak: wzory dokumentów, kalkulatory, wskaźniki, baza prawa polskiego, orzecznictwo, stanowiska urzędowe, 

Legalis Księgowość Kadry Biznes to system dedykowany księgowym, kadrowym i innym specjalistom w firmach, którzy w codziennej pracy analizują przepisy prawa.

Odbierz bezpłatny dostęp!
Pełna wersja Legalis Księgowość Kadry Biznes bezpłatnie na 14 dni!

Zadzwoń:
22 311 22 22
lub wypełnij formularz.

W bezpłatnym dostępie 3 PYTANIA
do ekspertów Poradni eksperckiej

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).

Wyślij

* Pola wymagane
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Testowy, bezpłatny dostęp na okres do 14 dni. Oferta kierowana jest do biur rachunkowych, firm (w tym jednoosobowych działalności gospodarczych) i instytucji.