Szkolenia

Wszystkim Użytkownikom Systemu Legalis Księgowość Kadry Biznes oferujemy w cenie licencji szkolenia z obsługi programu - dobierz jego rodzaj do Twoich potrzeb i oczekiwań. Zapewne korzystasz już z Systemu Legalis, jednak poprzez udział w warsztatach:

  • uzyskasz informacje o nowych typach treści oraz najnowszych publikacjach autorskich
  • poznasz narzędzia ułatwiające pracę oraz skracające czas wyszukiwania informacji
  • wyniki wyszukiwania w Systemie Legalis będą odpowiadać Twoim oczekiwaniom
  • tematyka, czas trwania oraz termin szkolenia precyzyjnie dostosujemy do Twoich oczekiwań.

Szkoleniowcy, z którymi się spotkasz, to osoby z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu warsztatów, dobrze znający potrzeby użytkowników oraz sposoby pracy z Legalis Księgowość Kadry Biznes. Udział w szkoleniach bez dodatkowych opłat możliwy jest wyłącznie dla aktualnych klientów Systemu Legalis.


Szkolenia
online

Formuła jeden na jeden. Szkoleniowiec wyjaśnia działanie systemu, które prezentuje na komputerze Użytkownika (tzw. zdalny pulpit).

Zamów szkolenie

  • zadzwoń 22 311 2222
  • napisz: legalis@beck.pl
  • lub kliknij w ikonę czatu na dole ekranu.

Warsztaty
stacjonarne

Bezpośrednie spotkania w siedzibie Użytkownika. Szkoleniowiec prezentuje treści i funkcjonalności systemu, odpowiada na pytania.

Umów warsztat

  • zadzwoń 22 311 2222
  • napisz: legalis@beck.pl
  • lub kliknij w ikonę czatu na dole ekranu.

Szkolenia dedykowane realizowane są zarówno w formule spotkań bezpośrednich, jak i warsztatów online na platformach do prowadzenia webinariów lub przy wykorzystaniu programu TemViewer.

TeamViewer jest wysoce bezpiecznym narzędziem, wykorzystywanym przez tysiące firm w celach pomocy zdalnej oraz prezentacji. Po uruchomieniu aplikacji, należy podać przedstawicielowi Wydawnictwa C.H.Beck ID i hasło, co pozwala na zdalny dostęp do pulpitu klienta. Po wyłączeniu aplikacji, przedstawiciel traci możliwość autoryzacji ponownego połączenia.

Przetestuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca ZDALNIE zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).

To pole jest wymagane.


Wyślij

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych:
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.

Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł

Polityka prywtności