Będzie również Krzysztof Rogowskiprzedstawiciel Ministerstwa Finansów, który opowie „z pierwszej ręki” o KSEF, bo KSEF jest nieunikniony i ma wejść w życie już niebawem. Ponadto będzie także Adam Abramowicz Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców, który przedstawi problemy małych i średnich przedsiębiorstw oraz propozycje co można zmienić i zrobić dla naszych firm.

 

Konferencja online odbędzie się w dniu 8 grudnia 2023r. podczas trwania Konferencji stacjonarnej w Siedlcach w hotelu Aleksandria.

Konferencja online odbędzie się w dniu 8 grudnia 2023r. podczas trwania Konferencji stacjonarnej w Siedlcach w hotelu Aleksandria.

Poniżej link do zakupu biletów oraz rezerwacji miejsc:

https://app.evenea.pl/event/konferencjaonline/

Ta Konferencja jest w zasadzie dla wszystkich, a w szczególności dla:  właścicieli biur rachunkowych, księgowych, przedsiębiorców, dyrektorów finansowych, pracowników działów księgowych firm, pracowników biur rachunkowych oraz innych osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności.

Jakie korzyści daje udział w Konferencji? Są to: szczegółowe zapoznanie się z nadchodzącymi zmianami w podatkach na 2024 rok, omówienie zmian związanych z wejściem w życie KSeF przez przedstawiciela Ministerstwa Finansów, możliwość jednoczesnego śledzenia prezentacji i prelegenta oraz przebiegu Konferencji, praktyczne przykłady i wskazówki przekazane przez znanych i lubianych prelegentów, zrozumiały język, możliwość nabycia rabatów.

Cena za Konferencję online wynosi 390,00 zł netto, jednak do dnia 15.11.2023r. można nabyć bilety w cenie promocyjnej, czyli 350 zł. netto. Do podanych wyżej kwot trzeba doliczyć 23% VAT.

Cena za Konferencję online obejmuje:

– udział w Konferencji online „na żywo”,

– autorskie materiały dydaktyczne i prezentacje wyświetlane podczas Konferencji (przesłane zostaną mailem w formacie pdf w ciągu kilku dni po Konferencji),

– dostęp do nagrania po Konferencji na okres 30 dni,

– dostępne będą również rabaty na zakup abonamentów na szkolenia oraz prezentowanego oprogramowania u naszych partnerów.

 

Poniżej link, gdzie znajdują się szczegółowe informacje na temat agendy, prelegentów oraz partnerów wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/1491685441669720

 

Natomiast link do logowania do platformy streamingowej zostanie wysyłamy najpóźniej na 24 godziny przed rozpoczęciem Konferencji. Start 8 grudnia 2023 o godz. godzinie 9:00, zakończenie ok. godz. 18:15.

W trakcie transmisji przewidziane są przerwy kawowe oraz przerwa obiadowa.

 

MIEJSCE KONFERENCJI: Online podczas trwania Konferencji stacjonarnej w Siedlcach w hotelu Aleksandria.

Kontakt do organizatora: Kancelaria Podatkowa Katarzyna Świętochowska

 

Kup Legalisa Księgowość Kadry Biznes online i uzyskaj natychmiastowy dostęp! Sprawdź