Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejną edycję konferencji LegalTech Forum 2021. Innowacje w praktyce prawniczej, w czasie której skupimy się na problemach związanych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii w codziennej pracy prawników. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w dniach 16-17 czerwca i będzie mieć formę hybrydową – to goście zdecydują czy obejrzą je na żywo, czy w formule online.

Legal tech. Prawo nowych technologii w pracy prawnika. Publikacja na Księgarnia.beck.pl Sprawdź

W czasie konferencji dowiemy się m.in.:

  • Jak wygląda rynek legal tech w Polsce i jakie są perspektywy jego rozwoju?
  • Czy rynek prawa będzie potrafił wykorzystać szanse i jednocześnie uniknąć zagrożeń jakie niesie ze sobą sztuczna inteligencja?
  • Jak zabezpieczyć kancelarię i skutecznie przeciwdziałać cyberzagrożeniom?
  • Jak faktycznie wygląda wykorzystanie nowych technologii w kancelariach prawnych w Polsce w dobie covid i post-covid?

– przy czym każdy z uczestników będzie mieć okazję wzięcia udziału w dyskusji z praktykami, przedstawicielami firm informatycznych i środowiska akademickiego, niezależnie od wybranej formy uczestnictwa w LTF 2021.

W tym roku LegalTech Forum potrwa 2 dni. Pierwszy dzień konferencji stanowić będą wykłady, w których można wziąć udział online lub stacjonarnie w Hotelu InterContinental w Warszawie. Na drugi dzień zaplanowaliśmy warsztaty, odbywające się wyłącznie w Hotelu InterContinental (Warszawa).

Szczegółowy program, informacje o prelegentach oraz zapisy →