VI edycja Konferencji Kadry i Płace 2020 – rewolucyjne zmiany

W dniach 19-20 marca 2020r. w warszawskim hotelu Marriott odbędzie się już VI edycja Konferencji Kadry i Płace 2020 – rewolucyjne zmiany, organizowana przez Russell Bedford Akademia. Patronat nad Konferencją objęło Wydawnictwo C.H.Beck i Legalis Księgowość Kadry Biznes.

Tegoroczna konferencja poświęcona będzie przeglądowi aktualnych regulacji oraz planowanym zmianom przepisów kadrowo-płacowych.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich osób związanych zawodowo z kadrami, które chcą dogłębnie przenalizować najnowsze regulacje  prawne, istotne dla działów kadr i płac. Wykłady będą dotyczyły m.in. dokumentacji pracowniczej, listy płac, rozliczania czasu pracy, zmian w prawie pracy, ZFŚS, rozliczania podatku PIT, Pracowniczych Planów Kapitałowych czy też zatrudniania cudzoziemców. Konferencja będzie okazją do dyskusji z najlepszymi ekspertami na rynku, zajmującymi się kadrami w praktyce – na konferencję zaprosiliśmy Prelegentów doświadczonych wieloma latami praktyki w zawodzie oraz w branży trenerskiej. Pod koniec I dnia konferencji zapraszamy również wszystkich uczestników do teatru.

Data: 19-20.03.2020r.
Godziny: 10:00-16:00
Miejsce: Warszawa, Hotel Marriott

Wykłady poprowadzą:

  • Ewa Buchowiecka
  • dr Sebastian Koczur
  • Przemysław Ciszek
  • Paweł Ziółkowski
  • Michał Nocuń
  • Jolanta Karakow – Jaśkiewicz
Szczegółowy program Konferencji dostępny tutaj ->>

Rejestracja przez stronę: http://www.konferencjakadry.pl/

 

 

 
 

Przetestuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zdalnie
zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Wyślij

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł

Polityka prywtności