Eksperci z Legalis Księgowość Kadry Biznes wraz z Sedlak & Sedlak opracowali raport płacowy wybranych stanowisk z działów księgowości w Polsce, który można bezpłatnie pobrać wypełniając formatkę poniżej.

W raporcie znajdziecie Państwo nie tylko analizy i porównania danych liczbowych, ale także komentarze i wskazówki naszych ekspertów.

Ponadto, zapraszamy do zapisu na darmowy webinar: Wynagrodzenia księgowych – dobre praktyki nagradzania, podczas którego omówione zostaną kluczowe wyniki oraz opowiemy, jak wykorzystać analitykę do efektywnego zarządzania płacami.

Webinar odbędzie się 19 czerwca o godz. 10:00, a poprowadzą go: dr Kazimierz Sedlak założyciel firmy Sedlak & Sedlak oraz Magdalena Sieczka kierownik ds. wynagrodzeń i benefitów w Sedlak & Sedlak.

 

Pobierz: Raport wynagrodzeń w księgowości 2023/2024

Wypełnij formularz, w emailu zwrotnym otrzymasz link do publikacji.

 

    Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu realizacji zamówionych usług. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.