System Informacji Prawnej Legalis Księgowość Kadry Biznes w styczniu 2022 r. uzupełniony został w stosunku do poprzedniego miesiąca aż 1695 aktów prawnych (w tym: 743 z Dziennika Ustaw i Monitora Polskiego) oraz 12 899 orzeczeń (w tym 10 101 orzeczeń sądów).

Państwa uwagę zwracamy także na wzbogaconą bazę odautorskich porad (gotowe odpowiedzi na pytania i problemy zgłaszane przez przedsiębiorców – Praktyczne wyjaśnienia) i aktualności – 1 110 nowych treści.

To tylko wybrane treści, o które wzbogacony został w stosunku do poprzedniego miesiąca Legalis Księgowość Kadry Biznes.

Zwracamy Państwa uwagę także na poszerzoną bazę poradników (dla kadrowych, księgowych oraz kadry menadżerskiej) opublikowanych on-line, które są powiązane z systemem aktów prawnych, m.in.:

  • Polski ład – praktyczna analiza zmian – dr Antoni Kolek, Oskar Sobolewski
  • Podatkowe i bilansowe zamknięcie roku 2021 – red.: prof. dr hab. Artur Hołda
  • Fuzje i przejęcia spółek kapitałowych. Zagadnienia rachunkowe i podatkowe – wyd. 6; dr Anna Bernaziuk, dr Andre Helin,
    Rafał Kowalski, dr Kristof Zorde

Polecamy Państwu najnowsze komentarze, m.in.:

  • Ustawa o usługach płatniczych – red.: Marta Stanisławska

Zapraszamy do zapoznania się z plikiem, w którym graficznie przedstawiliśmy miesięczną aktualizację treści Legalis Księgowość Kadry Biznes oraz prezentujemy dodane w styczniu treści praktyczne, poradniki, komentarze Wydawnictwa C.H.Beck – do pobrania poniżej.

Nowości w Legalis Księgowość Kadry Biznes – styczeń 2022 →