System Informacji Prawnej Legalis Księgowość Kadry Biznes w sierpniu 2021 r. uzupełniony został w stosunku do poprzedniego miesiąca aż 1735 aktów prawnych (w tym: 654 z Dziennika Ustaw i Monitora Polskiego) oraz 12186 orzeczeń (w tym 9773 orzeczeń sądów).

Państwa uwagę zwracamy także na wzbogaconą bazę odautorskich porad (gotowe odpowiedzi na pytania i problemy zgłaszane przez przedsiębiorców – Praktyczne wyjaśnienia) i aktualności – 923 nowych treści.

To tylko wybrane treści, o które wzbogacony został w stosunku do poprzedniego miesiąca Legalis Księgowość Kadry Biznes.

Zwracamy Państwa uwagę także na poszerzoną bazę poradników (dla kadrowych, księgowych oraz kadry menadżerskiej) opublikowanych on-line, które są powiązane z systemem aktów prawnych, m.in.:

  • Reklamacje, mediacje i inne postępowania w sprawach konsumenckich – : Zbigniew Długosz, Krzysztof Podgórski, mgr Elżbieta Sługocka-Krupa
  • Zamówienia podprogowe. Analiza praktyczna zamówień do 130 000 zł – Arkadiusz Szyszkowski

Polecamy Państwu najnowsze komentarze, m.in.:

  • Umowa o roboty budowlane – 10; Dariusz Okolski
  • Prawo upadłościowe – 3; prof. ucz. UO dr hab. Rafał Adamus

Zapraszamy do zapoznania się z plikiem, w którym graficznie przedstawiliśmy miesięczną aktualizację treści Legalis Księgowość Kadry Biznes oraz prezentujemy dodane w sierpniu treści praktyczne, poradniki, komentarze Wydawnictwa C.H.Beck – do pobrania poniżej.

Nowości w Legalis Księgowość Kadry Biznes – sierpień 2021 >>