System Informacji Prawnej Legalis Księgowość Kadry Biznes w październiku 2023 r. uzupełniony został w stosunku do poprzedniego miesiąca aż 1390 aktów prawnych (w tym: 555 z Dziennika Ustaw i Monitora Polskiego) oraz 8897 orzeczeń (w tym 6505 orzeczeń sądów).

Państwa uwagę zwracamy także na wzbogaconą bazę odautorskich porad (gotowe odpowiedzi na pytania i problemy zgłaszane przez przedsiębiorców – Praktyczne wyjaśnienia) i aktualności – 675 nowych treści.

To tylko wybrane treści, o które wzbogacony został w stosunku do poprzedniego miesiąca Legalis Księgowość Kadry Biznes.

Zwracamy Państwa uwagę także na poszerzoną bazę poradników (dla kadrowych, księgowych oraz kadry menadżerskiej) opublikowanych on-line, które są powiązane z systemem aktów prawnych, m.in.:

  • Praktyczne uwagi prawne i ekonomiczne – dr Jarosław Bełdowski
  • Administracyjne kary pieniężne za naruszenie zasad postępowania ze sprzętem elektrycznym i elektronicznym, w tym sprzętem zużytym stanowiącym odpady – dr Anna Kiepas-Kokot

Polecamy Państwu najnowsze komentarze, m.in.:

  • Kodeks cywilny – 11; red.: prof. dr hab. Edward Gniewek, prof. dr hab. Piotr Machnikowski
  • Prawo o stowarzyszeniach – wyd. 2; dr Edyta Hadrowicz
                                    

Zapraszamy do zapoznania się z plikiem, w którym graficznie przedstawiliśmy miesięczną aktualizację treści Legalis Księgowość Kadry Biznes oraz prezentujemy dodane w październiku treści praktyczne, poradniki, komentarze Wydawnictwa C.H.Beck – do pobrania poniżej.

Nowości w Legalis Księgowość Kadry Biznes – październik 2023 >>