System Informacji Prawnej Legalis Księgowość Kadry Biznes w październiku 2021 r. uzupełniony został w stosunku do poprzedniego miesiąca aż 1 477 aktów prawnych (w tym: 517 z Dziennika Ustaw i Monitora Polskiego) oraz 6 640 orzeczeń (w tym 5804 orzeczeń sądów).

Państwa uwagę zwracamy także na wzbogaconą bazę odautorskich porad (gotowe odpowiedzi na pytania i problemy zgłaszane przez przedsiębiorców – Praktyczne wyjaśnienia) i aktualności – 674 nowych treści.

To tylko wybrane treści, o które wzbogacony został w stosunku do poprzedniego miesiąca Legalis Księgowość Kadry Biznes.

Zwracamy Państwa uwagę także na poszerzoną bazę poradników (dla kadrowych, księgowych oraz kadry menadżerskiej) opublikowanych on-line, które są powiązane z systemem aktów prawnych, m.in.:

  • Konsolidacja sprawozdań finansowych – Artur Raciński
  • Instrukcje księgowe i podatkowe – 3; red.: prof. nadzw. dr hab. Artur Hołda

Polecamy Państwu najnowsze komentarze, m.in.:

  • Ustawa o Inspekcji Ochrony Środowiska – red.: prof. UwB dr hab. Ewa Katarzyna Czech
  • Ustawa o księgach wieczystych i hipotece oraz przepisy związane – wyd. 5; Izabela Heropolitańska, SSR Katarzyna Hryćków-Mycka, r.pr. Paweł Kuglarz, dr Agnieszka Tułodziecka

Zapraszamy do zapoznania się z plikiem, w którym graficznie przedstawiliśmy miesięczną aktualizację treści Legalis Księgowość Kadry Biznes oraz prezentujemy dodane w październiku treści praktyczne, poradniki, komentarze Wydawnictwa C.H.Beck – do pobrania poniżej.

Nowości w Legalis Księgowość Kadry Biznes – październik 2021 →