System Informacji Prawnej Legalis Księgowość Kadry Biznes w marcu 2021 r. uzupełniony został w stosunku do poprzedniego miesiąca aż 1 545 aktów prawnych (w tym: 665 z Dziennika Ustaw i Monitora Polskiego) oraz 13 328 orzeczeń (w tym 11 562 orzeczeń sądów).

Państwa uwagę zwracamy także na wzbogaconą bazę odautorskich porad (gotowe odpowiedzi na pytania i problemy zgłaszane przez przedsiębiorców – Praktyczne wyjaśnienia) i aktualności – 877 nowych treści.

To tylko wybrane treści, o które wzbogacony został w stosunku do poprzedniego miesiąca Legalis Księgowość Kadry Biznes.

Zwracamy Państwa uwagę także na poszerzoną bazę poradników (dla kadrowych, księgowych oraz kadry menadżerskiej) opublikowanych on-line, które są powiązane z systemem aktów prawnych, m.in.:

  • Połączenia, podziały i przekształcenia spółek prawa handlowego. Zagadnienia prawne i podatkowe – dr hab. Adam Mariański
  • Postępowanie administracyjne szczególne w sprawach ubezpieczeń społecznych – dr Małgorzata Gajda-Durlik

Polecamy Państwu najnowsze komentarze, m.in.:

  • Podatek dochodowy od osób prawnych- 9; dr Wojciech Dmoch
  • Ustawa o międzynarodowym przemieszczaniu odpadów – dr hab. Anna Kiepas-Kokot

Zapraszamy do zapoznania się z plikiem, w którym graficznie przedstawiliśmy miesięczną aktualizację treści Legalis Księgowość Kadry Biznes oraz prezentujemy dodane w lutym treści praktyczne, poradniki, komentarze Wydawnictwa C.H.Beck – do pobrania poniżej.

Nowości w Legalis Księgowość Kadry Biznes – luty 2021 →