System Informacji Prawnej Legalis Księgowość Kadry Biznes w maju 2023 r. uzupełniony został w stosunku do poprzedniego miesiąca aż 1 097 aktów prawnych (w tym: 307 z Dziennika Ustaw i Monitora Polskiego) oraz 13 519 orzeczeń (w tym 10 943 orzeczeń sądów).

Państwa uwagę zwracamy także na wzbogaconą bazę odautorskich porad (gotowe odpowiedzi na pytania i problemy zgłaszane przez przedsiębiorców – Praktyczne wyjaśnienia) i aktualności – 673 nowych treści.

To tylko wybrane treści, o które wzbogacony został w stosunku do poprzedniego miesiąca Legalis Księgowość Kadry Biznes.

Zwracamy Państwa uwagę także na poszerzoną bazę poradników (dla kadrowych, księgowych oraz kadry menadżerskiej) opublikowanych on-line, które są powiązane z systemem aktów prawnych, m.in.:

  • Zmiany w podatkach i księgowości 2023 – : prof. dr hab. Artur Hołda
  • AML w biurze rachunkowym – wszystko, co musisz wiedzieć – wyd. 2 ; Wojciech Kapica, Marta Wysocka-Fronczek
  • Status prawny pracownika delegowanego na rynku wewnętrznym Unii Europejskiej – dr Jakub Grygutis

Polecamy Państwu najnowsze komentarze, m.in.:

  • Ustawa o postępowaniu w sprawach dotyczących pomocy publicznej – dr Anna Juryk, dr Marcin Kępa, dr hab. Grzegorz Krawiec, dr Agata Nodżak
  • Kodeks postępowania cywilnego. Nowelizacja z 9.3.2023 r. – dr hab. Jacek Gołaczyński

Zapraszamy do zapoznania się z plikiem, w którym graficznie przedstawiliśmy miesięczną aktualizację treści Legalis Księgowość Kadry Biznes oraz prezentujemy dodane w maju treści praktyczne, poradniki, komentarze Wydawnictwa C.H.Beck – do pobrania poniżej.

Nowości w Legalis Księgowość Kadry Biznes – maj 2023 >>