System Informacji Prawnej Legalis Księgowość Kadry Biznes w lutym 2024 r. uzupełniony został w stosunku do poprzedniego miesiąca aż 1 684 aktów prawnych (w tym: 187 z Dziennika Ustaw i Monitora Polskiego) oraz 13 729 orzeczeń (w tym 10 817 orzeczeń sądów).

Państwa uwagę zwracamy także na wzbogaconą bazę odautorskich porad (gotowe odpowiedzi na pytania i problemy zgłaszane przez przedsiębiorców – Praktyczne wyjaśnienia) i aktualności – 1063 nowych treści.

To tylko wybrane treści, o które wzbogacony został w stosunku do poprzedniego miesiąca Legalis Księgowość Kadry Biznes.

Zwracamy Państwa uwagę także na poszerzoną bazę poradników (dla kadrowych, księgowych oraz kadry menadżerskiej) opublikowanych on-line, które są powiązane z systemem aktów prawnych, m.in.:

  • Finanse, podatki, inwestowanie. Kompendium dla dyrektora finansowego – dr Antoni Kolek
  • Praca z e-sprawozdaniem finansowym 2023 – Magdalena Chomuszko

Polecamy Państwu najnowsze komentarze, m.in.:

  • Ustawa o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych – dr Piotr Szudejko
  • Rynek cyfrowy. Akt o usługach cyfrowych. Akt o rynkach cyfrowych. Rozporządzenie platform-to-business – dr Mateusz Grochowski

Zapraszamy do zapoznania się z plikiem, w którym graficznie przedstawiliśmy miesięczną aktualizację treści Legalis Księgowość Kadry Biznes oraz prezentujemy dodane w lutym treści praktyczne, poradniki, komentarze Wydawnictwa C.H.Beck – do pobrania poniżej.

Nowości w Legalis Księgowość Kadry Biznes – luty 2024 >>