System Informacji Prawnej Legalis Księgowość Kadry Biznes w lutym 2022 r. uzupełniony został w stosunku do poprzedniego miesiąca aż 1159 aktów prawnych (w tym: 535 z Dziennika Ustaw i Monitora Polskiego) oraz 7981 orzeczeń (w tym 6602 orzeczeń sądów).

Państwa uwagę zwracamy także na wzbogaconą bazę odautorskich porad (gotowe odpowiedzi na pytania i problemy zgłaszane przez przedsiębiorców – Praktyczne wyjaśnienia) i aktualności – 563 nowych treści.

To tylko wybrane treści, o które wzbogacony został w stosunku do poprzedniego miesiąca Legalis Księgowość Kadry Biznes.

Zwracamy Państwa uwagę także na poszerzoną bazę poradników (dla kadrowych, księgowych oraz kadry menadżerskiej) opublikowanych on-line, które są powiązane z systemem aktów prawnych, m.in.:

  • Darowizna w polskim prawie zobowiązań – dr Monika Tenenbaum-Kulig
  • Charakter prawny umowy o finansowanie postępowania arbitrażowego przez osobę trzecią (third-party funding) – dr Kaja Zaleska-Korziuk

Polecamy Państwu najnowsze komentarze, m.in.:

  • Podatek dochodowy od osób prawnych – wyd. 10; dr Wojciech Dmoch

Zapraszamy do zapoznania się z plikiem, w którym graficznie przedstawiliśmy miesięczną aktualizację treści Legalis Księgowość Kadry Biznes oraz prezentujemy dodane w lutym treści praktyczne, poradniki, komentarze Wydawnictwa C.H.Beck – do pobrania poniżej.

Nowości w Legalis Księgowość Kadry Biznes – luty 2022 >>