System Informacji Prawnej Legalis Księgowość Kadry Biznes w listopadzie 2022 r. uzupełniony został w stosunku do poprzedniego miesiąca aż 2 784 aktów prawnych (w tym: 969 z Dziennika Ustaw i Monitora Polskiego) oraz 54 166 orzeczeń (w tym 47 697 orzeczeń sądów).

Państwa uwagę zwracamy także na wzbogaconą bazę odautorskich porad (gotowe odpowiedzi na pytania i problemy zgłaszane przez przedsiębiorców – Praktyczne wyjaśnienia) i aktualności – 1 012 nowych treści.

To tylko wybrane treści, o które wzbogacony został w stosunku do poprzedniego miesiąca Legalis Księgowość Kadry Biznes.Zwracamy Państwa uwagę także na poszerzoną bazę poradników (dla kadrowych, księgowych oraz kadry menadżerskiej) opublikowanych on-line, które są powiązane z systemem aktów prawnych, m.in.:

  • Kara umowna. Zabezpieczenie zobowiązania, obliczanie i miarkowanie kary, skutki podatkowe – dr hab. Jerzy Bieluk, prof. UwB Katarzyna Zadykowicz-Sokół
  • Nowe technologie w branży ubezpieczeń – red.: dr r.pr. Kamil Szpyt

Polecamy Państwu najnowsze komentarze, m.in.:

  • Kodeks spółek handlowych. Komentarz do zmian (tzw. prawo holdingowe) – red.: prof. dr hab. Andrzej Szumański, dr Radosław L. Kwaśnicki, dr Filip Ostrowski

Zapraszamy do zapoznania się z plikiem, w którym graficznie przedstawiliśmy miesięczną aktualizację treści Legalis Księgowość Kadry Biznes oraz prezentujemy dodane w listopadzie treści praktyczne, poradniki, komentarze Wydawnictwa C.H.Beck – do pobrania poniżej.

Nowości w Legalis Księgowość Kadry Biznes – listopad 2022 >>