System Informacji Prawnej Legalis Księgowość Kadry Biznes w lipcu 2023 r. uzupełniony został w stosunku do poprzedniego miesiąca aż 1 370 aktów prawnych (w tym: 498 z Dziennika Ustaw i Monitora Polskiego) oraz 31 101 orzeczeń (w tym 9 524 orzeczeń sądów).

Państwa uwagę zwracamy także na wzbogaconą bazę odautorskich porad (gotowe odpowiedzi na pytania i problemy zgłaszane przez przedsiębiorców – Praktyczne wyjaśnienia) i aktualności – 886 nowych treści.

To tylko wybrane treści, o które wzbogacony został w stosunku do poprzedniego miesiąca Legalis Księgowość Kadry Biznes.

Zwracamy Państwa uwagę także na poszerzoną bazę poradników (dla kadrowych, księgowych oraz kadry menadżerskiej) opublikowanych on-line, które są powiązane z systemem aktów prawnych, m.in.:

  • Urlopy rodzicielskie i zasiłki macierzyńskie. Zasady przyznawania, dokumentowania i wypłacania – 3; Anna Kopyść, Bożena Lenart, Renata Tonder
  • Work-life balance. Nowe prawa i obowiązki dla pracowników i pracodawców – : Oskar Sobolewski

Zapraszamy do zapoznania się z plikiem, w którym graficznie przedstawiliśmy miesięczną aktualizację treści Legalis Księgowość Kadry Biznes oraz prezentujemy dodane w lipcu treści praktyczne, poradniki, komentarze Wydawnictwa C.H.Beck – do pobrania poniżej.

Nowości w Legalis Księgowość Kadry Biznes – lipiec 2023 >>