System Informacji Prawnej Legalis Księgowość Kadry Biznes w lipcu 2022 r. uzupełniony został w stosunku do poprzedniego miesiąca aż 1 031 aktów prawnych (w tym: 344 z Dziennika Ustaw i Monitora Polskiego) oraz 8 726 orzeczeń (w tym 7 030 orzeczeń sądów).

Państwa uwagę zwracamy także na wzbogaconą bazę odautorskich porad (gotowe odpowiedzi na pytania i problemy zgłaszane przez przedsiębiorców – Praktyczne wyjaśnienia) i aktualności – 700 nowych treści.

To tylko wybrane treści, o które wzbogacony został w stosunku do poprzedniego miesiąca Legalis Księgowość Kadry Biznes.

Zwracamy Państwa uwagę także na poszerzoną bazę poradników (dla kadrowych, księgowych oraz kadry menadżerskiej) opublikowanych on-line, które są powiązane z systemem aktów prawnych, m.in.:

  • Korekty w Polskim Ładzie. Likwidacja ulgi dla klasy średniej, odliczenia składki zdrowotnej, obniżona stawka PIT do 12% i inne kluczowe zmiany – dr Antoni Kolek, Oskar Sobolewski
  • Polski Ład 2.0 Przykładowe listy płac. Zasady obliczania wynagrodzeń od 1 lipca 2022 r. – Izabela Nowacka

 

Polecamy Państwu najnowsze komentarze, m.in.:

  • Ustawa o wspieraniu nowych inwestycji – : dr Marta Dargas-Draganik, Jacek Formela
  • Ustawa o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa – red.: dr hab. Krzysztof Walczak

Zapraszamy do zapoznania się z plikiem, w którym graficznie przedstawiliśmy miesięczną aktualizację treści Legalis Księgowość Kadry Biznes oraz prezentujemy dodane w lipcu treści praktyczne, poradniki, komentarze Wydawnictwa C.H.Beck – do pobrania poniżej.

Nowości w Legalis Księgowość Kadry Biznes – lipiec 2022 >>