System Informacji Prawnej Legalis Księgowość Kadry Biznes w kwietniu 2024 r. uzupełniony został w stosunku do poprzedniego miesiąca aż 1 471 aktów prawnych (w tym: 593 z Dziennika Ustaw i Monitora Polskiego) oraz 6 525 orzeczeń (w tym 4 778 orzeczeń sądów).

Państwa uwagę zwracamy także na wzbogaconą bazę odautorskich porad (gotowe odpowiedzi na pytania i problemy zgłaszane przez przedsiębiorców – Praktyczne wyjaśnienia) i aktualności – 782 nowych treści.

To tylko wybrane treści, o które wzbogacony został w stosunku do poprzedniego miesiąca Legalis Księgowość Kadry Biznes.

Zwracamy Państwa uwagę także na poszerzoną bazę poradników (dla kadrowych, księgowych oraz kadry menadżerskiej) opublikowanych on-line, które są powiązane z systemem aktów prawnych, m.in.:

  • Uproszczenia w rachunkowości. Zwolnienia, ułatwienia oraz alternatywne wybory metod wyceny i prezentacji – : prof. dr hab. Artur Hołda, dor. pod. Rafał Marciniak
  • Księgowa analiza danych zawartych w JPK. Raporty w arkuszach Excel – dr Magdalena Chomuszko

Polecamy Państwu najnowsze komentarze, m.in.:

  • Kodeks spółek handlowych – wyd. 5; red.: r. pr. Zbigniew Jara

Zapraszamy do zapoznania się z plikiem, w którym graficznie przedstawiliśmy miesięczną aktualizację treści Legalis Księgowość Kadry Biznes oraz prezentujemy dodane w kwietniu treści praktyczne, poradniki, komentarze Wydawnictwa C.H.Beck – do pobrania poniżej.

Nowości w Legalis Księgowość Kadry Biznes – kwiecień 2024 >>