System Informacji Prawnej Legalis Księgowość Kadry Biznes w kwietniu 2022 r. uzupełniony został w stosunku do poprzedniego miesiąca aż 1 490 aktów prawnych (w tym: 661 z Dziennika Ustaw i Monitora Polskiego) oraz 8970 orzeczeń (w tym 7348 orzeczeń sądów).

Państwa uwagę zwracamy także na wzbogaconą bazę odautorskich porad (gotowe odpowiedzi na pytania i problemy zgłaszane przez przedsiębiorców – Praktyczne wyjaśnienia) i aktualności – 800 nowych treści.

To tylko wybrane treści, o które wzbogacony został w stosunku do poprzedniego miesiąca Legalis Księgowość Kadry Biznes.

Zwracamy Państwa uwagę także na poszerzoną bazę poradników (dla kadrowych, księgowych oraz kadry menadżerskiej) opublikowanych on-line, które są powiązane z systemem aktów prawnych, m.in.:

  • Zmiany w zatrudnianiu cudzoziemców w 2022 r. Legalność pobytu i pracy. Regulacje covidowe. Pomoc obywatelom Ukrainy – Marta Pietrzak, Paweł Lubański
  • Obowiązki pracodawcy w zakresie zakładowego funduszu świadczeń socjalnych – wyd. 2; Maciej Nałęcz

Polecamy Państwu najnowsze komentarze, m.in.:

  • Komentarz do zmian w ustawach podatkowych. Polski Ład 2022 – red.: prof. dr hab. Adam Mariański
  • Kodeks postępowania cywilnego – wyd. 11; prof. dr hab. Andrzej Zieliński, dr hab. Kinga Flaga-Gieruszyńska

Zapraszamy do zapoznania się z plikiem, w którym graficznie przedstawiliśmy miesięczną aktualizację treści Legalis Księgowość Kadry Biznes oraz prezentujemy dodane w kwietniu treści praktyczne, poradniki, komentarze Wydawnictwa C.H.Beck – do pobrania poniżej.

 

Nowości w Legalis Księgowość Kadry Biznes – kwiecień 2022 →