System Informacji Prawnej Legalis Księgowość Kadry Biznes w grudniu 2023 r. uzupełniony został w stosunku do poprzedniego miesiąca aż 1528 aktów prawnych (w tym: 500 z Dziennika Ustaw i Monitora Polskiego) oraz 11013 orzeczeń (w tym 7500 orzeczeń sądów).

Państwa uwagę zwracamy także na wzbogaconą bazę odautorskich porad (gotowe odpowiedzi na pytania i problemy zgłaszane przez przedsiębiorców – Praktyczne wyjaśnienia) i aktualności – 792 nowych treści.

To tylko wybrane treści, o które wzbogacony został w stosunku do poprzedniego miesiąca Legalis Księgowość Kadry Biznes.

Zwracamy Państwa uwagę także na poszerzoną bazę poradników (dla kadrowych, księgowych oraz kadry menadżerskiej) opublikowanych on-line, które są powiązane z systemem aktów prawnych, m.in.:

  • Jak korzystać z Krajowego Systemu efaktur – 2; Monika Brzostowska, Patrycja Kubiesa
  • Fundacja rodzinna. Zagadnienia podatkowe – Patrycja Kubiesa

Polecamy Państwu najnowsze komentarze, m.in.:

  • Ustawa o rachunkowości – ; prof. UE dr hab. Ewa Wanda Maruszewska
  • Kodeks spółek handlowych. Transgraniczne i krajowe podziały i przekształcenia spółek. Nowelizacja z 16.8.2023 r. – : prof. dr hab. Rafał Adamus, adw. Bartosz Groele
     

Zapraszamy do zapoznania się z plikiem, w którym graficznie przedstawiliśmy miesięczną aktualizację treści Legalis Księgowość Kadry Biznes oraz prezentujemy dodane w grudniu treści praktyczne, poradniki, komentarze Wydawnictwa C.H.Beck – do pobrania poniżej.
Nowości w Legalis Księgowość Kadry Biznes – grudzień 2023 >>