System Informacji Prawnej Legalis Księgowość Kadry Biznes w grudniu 2022 r. uzupełniony został w stosunku do poprzedniego miesiąca aż 1187 aktów prawnych (w tym: 446 z Dziennika Ustaw i Monitora Polskiego) oraz 45 551 orzeczeń (w tym 42 315 orzeczeń sądów).

Państwa uwagę zwracamy także na wzbogaconą bazę odautorskich porad (gotowe odpowiedzi na pytania i problemy zgłaszane przez przedsiębiorców – Praktyczne wyjaśnienia) i aktualności – 1 806 nowych treści.

To tylko wybrane treści, o które wzbogacony został w stosunku do poprzedniego miesiąca Legalis Księgowość Kadry Biznes.Zwracamy Państwa uwagę także na poszerzoną bazę poradników (dla kadrowych, księgowych oraz kadry menadżerskiej) opublikowanych on-line, które są powiązane z systemem aktów prawnych, m.in.:

  • Regulacje MDR. Raportowanie o schematach podatkowych – wyd. 2; dr Krzysztof Gil, Maciej Guzek, Michał Lejman
  • Plan kont – red.: dr hab. Ewa Wanda Maruszewska

Polecamy Państwu najnowsze komentarze, m.in.:

  • Prawo spółdzielcze – wyd. 6; red.: prof. dr hab. Konrad Osajda, dr hab. Bogusław Lackoroński
  • Własność przemysłowa – 2; red.: prof. dr hab. Konrad Osajda, dr hab. Łukasz Żelechowski

Zapraszamy do zapoznania się z plikiem, w którym graficznie przedstawiliśmy miesięczną aktualizację treści Legalis Księgowość Kadry Biznes oraz prezentujemy dodane w grudzień treści praktyczne, poradniki, komentarze Wydawnictwa C.H.Beck – do pobrania poniżej.

Nowości w Legalis Księgowość Kadry Biznes – grudzień 2022 >>