System Informacji Prawnej Legalis Księgowość Kadry Biznes w czerwcu 2022 r. uzupełniony został w stosunku do poprzedniego miesiąca aż 1 081 aktów prawnych (w tym: 471 z Dziennika Ustaw i Monitora Polskiego) oraz 8 645 orzeczeń (w tym 6 984 orzeczeń sądów).

Państwa uwagę zwracamy także na wzbogaconą bazę odautorskich porad (gotowe odpowiedzi na pytania i problemy zgłaszane przez przedsiębiorców – Praktyczne wyjaśnienia) i aktualności – 1 390 nowych treści.

To tylko wybrane treści, o które wzbogacony został w stosunku do poprzedniego miesiąca Legalis Księgowość Kadry Biznes.

Zwracamy Państwa uwagę także na poszerzoną bazę poradników (dla kadrowych, księgowych oraz kadry menadżerskiej) opublikowanych on-line, które są powiązane z systemem aktów prawnych, m.in.:

  • Deklaracje podatkowe z wyjaśnieniami – wyd. 2; red.: prof. dr hab. Henryk Dzwonkowski

Polecamy Państwu najnowsze komentarze, m.in.:

  • Ustawa o otwartych danych i ponownym wykorzystywaniu informacji sektora publicznego – red.: dr hab. Grzegorz Sibiga, dr Dominik Sybilski
  • Mediacja cywilna – dr Tomasz Cyrol, dr hab. Dariusz Fuchs

Zapraszamy do zapoznania się z plikiem, w którym graficznie przedstawiliśmy miesięczną aktualizację treści Legalis Księgowość Kadry Biznes oraz prezentujemy dodane w czerwcu treści praktyczne, poradniki, komentarze Wydawnictwa C.H.Beck – do pobrania poniżej.

Nowości w Legalis Księgowość Kadry Biznes – czerwiec 2022 >>