Poradnia ekspercka

Poradnia ekspercka umożliwia konsultację problemów ze specjalistą z danej tematyki. W systemie działają następujące poradnie:

  • Księgowość i podatki
  • Kadry i płace
  • Ochrona środowiska
  • RODO
  • Zamówienia publiczne

Korzyści z kontaktów z ekspertem


Porada w indywidualnej sprawie

Dostęp do poradni umożliwia otrzymanie indywidualnej opinii eksperta w trudnej sprawie. Konsultacje pozwalają zaoszczędzić czas i są cenną wskazówką przy podejmowaniu decyzji lub w rozmowach ze współpracownikami.

Gotowe rozwiązania

Porady przygotowywane przez ekspertów zawierają konkretne wskazówki, jak postąpić, np. gotowe rozliczenie w sprawach wynagrodzeń lub schemat zaksięgowania zdarzeń gospodarczych.

Stanowisko urzędowe lub orzeczenie

Ekspert pomoże w znalezieniu orzeczenia lub stanowiska organu, które umożliwią przygotowanie dodatkowych argumentów w rozmowach i zapisów w dokumentach.
Jak działają Poradnie — telefoniczna i e-mailowa?Telefon lub e-mail
do eksperta z opisem problemu.Rozmowa telefoniczna
lub oczekiwanie na odpowiedź pisemną maksymalnie do 5 dni roboczych.Wydruk gotowej odpowiedzi pisemnej z konta użytkownika. Dostęp do wszystkich archiwalnych odpowiedzi.Kim są Eksperci Poradni?

Nasi eksperci to praktycy z wieloletnim doświadczeniem. Przygotowując porady, korzystają z komentarzy wiodących prawników, bazy prawnej i orzecznictwa Legalis Księgowość Kadry Biznes.


Maciej Nałęcz

Specjalista z zakresu prawa pracy, autor m.in. komentarzy do KP oraz poradników
dotyczących akt osobowych, świadectwa pracy, ZFŚS, regulaminu pracy i wynagradzania.


Marek Piotrowski

Prawnik specjalizujący się w prawie podatkowym, właściciel kancelarii doradztwa podatkowego i praktykujący doradca podatkowy z ponad 15-letnim stażem. Autor kilkuset artykułów o tematyce podatkowej.Katarzyna Wrońska-Zblewska

Prawnik, specjalista prawa pracy. Praktyk, od wielu lat zajmujący się prawem pracy oraz BHP. Doświadczony szkoleniowiec i autorka licznych publikacji.

Marcin Sarna

Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach, specjalista i autor wielu opracowań z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i ochrony danych osobowych, specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych i prawnych aspektach IT.

Anna Kiepas-Kokot

dr hab. inż. w dyscyplinie naukowej ochrona i kształtowanie środowiska; adiunkt w Katedrze Ekologii, Ochrony i Kształtowania Środowiska Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie;

Iwo Fisz

radca prawny, były członek Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Toruniu. Doradza w zakresie prawa nieruchomości, planowania i zagospodarowania przestrzennego, urządzeń przesyłowych, informacji publicznej oraz ochrony przyrody i środowiska;

.

Andrzela Gawrońska-Baran

Radca prawny, doktor nauk prawnych. Była Wiceprezes Urzędu Zamówień Publicznych i wieloletni pracownik Departamentu Prawnego tego Urzędu.

 

 

Przetestuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca ZDALNIE zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).

To pole jest wymagane.


Wyślij

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych:
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.

Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł

Polityka prywtności