Logowanie do serwisu Problem z logowaniem

Poradnia ekspercka

Poradnia ekspercka umożliwia konsultację problemów ze specjalistą z danej tematyki. W systemie działają następujące poradnie:

  • Księgowość i podatki
  • Kadry i płace

Korzyści z kontaktów z ekspertem


Porada w indywidualnej sprawie

Dostęp do poradni umożliwia otrzymanie indywidualnej opinii eksperta w trudnej sprawie. Konsultacje pozwalają zaoszczędzić czas i są cenną wskazówką przy podejmowaniu decyzji lub w rozmowach ze współpracownikami.

Gotowe rozwiązania

Porady przygotowywane przez ekspertów zawierają konkretne wskazówki, jak postąpić, np. gotowe rozliczenie w sprawach wynagrodzeń lub schemat zaksięgowania zdarzeń gospodarczych.

Stanowisko urzędowe lub orzeczenie

Ekspert pomoże w znalezieniu orzeczenia lub stanowiska organu, które umożliwią przygotowanie dodatkowych argumentów w rozmowach i zapisów w dokumentach.
Jak działają Poradnie — telefoniczna i e-mailowa?Telefon lub e-mail
do eksperta z opisem problemu.Rozmowa telefoniczna
lub oczekiwanie na odpowiedź pisemną maksymalnie do 3 dni roboczych.Wydruk gotowej odpowiedzi pisemnej z konta użytkownika. Dostęp do wszystkich archiwalnych odpowiedzi.Kim są Eksperci Poradni?

Nasi eksperci to praktycy z wieloletnim doświadczeniem. Przygotowując porady, korzystają z komentarzy wiodących prawników, bazy prawnej i orzecznictwa Legalis Księgowość Kadry Biznes.

Joanna Suwała

Ekonomista, ekspert z zakresu rachunkowości i podatków z kilkunastoletnią praktyką na stanowisku głównej księgowej oraz na stanowiskach kierowniczych w firmach oraz kancelarii finansowej.Bożena Korczyńska

Prawnik, ekspert z zakresu prawa pracy z wieloletnim doświadczeniem, szkoleniowiec i wykładowca.Katarzyna Wrońska-Zblewska

Prawnik, specjalista prawa pracy. Praktyk, od wielu lat zajmujący się prawem pracy oraz BHP. Doświadczony szkoleniowiec i autorka licznych publikacji.Maciej Nałęcz

Specjalista z zakresu prawa pracy, autor m.in. komentarzy do KP oraz poradników
dotyczących akt osobowych, świadectwa pracy, ZFŚS, regulaminu pracy i wynagradzania.

Nasza oferta

Masz pytanie dotyczące naszej oferty?

 
Zadzwoń     800 800 025 / 22 311 22 22
lub zostaw numer telefonu
oraz e-mail
Wyrażam zgodę Wydawnictwu C.H.Beck sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-203) przy ul. Bonifraterskiej 17 na:
przesyłanie na podany adres e-mail/numer telefonu wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez Wydawnictwo C.H.Beck,
wykorzystywanie podanego numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego Wydawnictwa C.H.Beck.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29.8.1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż administratorem Pani/Pana dobrowolnie podanych danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-203) przy ul. Bonifraterskiej 17. Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych administratora danych, w szczególności w celu przedstawienia oferty. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 800 800 025, 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł