Kontakt z Działem Handlowym

Siedziby Biur Handlowych

Biuro Handlowe Poznań
ul. Chwaliszewo 72/16
61-104 Poznań
tel: 22 311 22 22 w.1 bh.poznan@beck.pl
Biuro Handlowe Katowice
ul. Opolska 22
40-084 Katowice
tel: 22 311 22 22 w.1 bh.katowice@beck.pl

mapa

Biuro Handlowe Warszawa
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
tel: 22 311 22 22 w.1 bh.warszawa@beck.pl

Skontaktuj się z Doradcą Klienta w Twoim regionie:

Dolnośląskie

zdjęcie

Rafał Sieniuc

rafal.sieniuc@beck.pl

Kujawsko-pomorskie

zdjęcie

Jan Kóż

jan.koz@beck.pl

Lubelskie

zdjęcie

Szymon Walas

szymon.walas@beck.pl

zdjęcie

Krzysztof Biela

Krzysztof.Biela@beck.pl

Lubuskie

zdjęcie

Maciej Radeberg

Maciej.Radeberg@beck.pl

Grażyna Nowak

grazyna.nowak@beck.pl

Łódzkie

zdjęcie

Szymon Walas

szymon.walas@beck.pl

Małopolskie

zdjęcie

Tomasz Świerczyński

Tomasz.swierczynski@beck.pl

zdjęcie

Krzysztof Biela

Krzysztof.Biela@beck.pl

Mazowieckie

zdjęcie

Kamil Kowalski

kamil.kowalski@beck.pl

zdjęcie

Andrzej Felczyński

andrzej.felczynski@beck.pl

Tomasz Wojciechowski

tomasz.wojciechowski@beck.pl

Opolskie

zdjęcie

Rafał Sieniuc

rafal.sieniuc@beck.pl

Podkarpackie

zdjęcie

Tomasz Świerczyński

Tomasz.swierczynski@beck.pl

zdjęcie

Krzysztof Biela

Krzysztof.Biela@beck.pl

Podlaskie

zdjęcie

Kamil Kowalski

kamil.kowalski@beck.pl

zdjęcie

Andrzej Felczyński

andrzej.felczynski@beck.pl

Tomasz Wojciechowski

tomasz.wojciechowski@beck.pl

Pomorskie

Tomasz Grzeszkiewicz

tomasz.grzeszkiewicz@beck.pl

Śląskie

zdjęcie

Marcin Bućko

marcin.bucko@beck.pl

zdjęcie

Tomasz Widera

tomasz.widera@beck.pl

Świętokrzyskie

zdjęcie

Tomasz Świerczyński

tomasz.swierczynski@beck.pl

zdjęcie

Krzysztof Biela

Krzysztof.Biela@beck.pl

Warmińsko-mazurskie

zdjęcie

Jan Kóż

jan.koz@beck.pl

Wielkopolskie

zdjęcie

Maciej Radeberg

Maciej.Radeberg@beck.pl

Grażyna Nowak

grazyna.nowak@beck.pl

Zachodniopomorskie

zdjęcie

Tomasz Libera

tomasz.libera@beck.pl

Przetestuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw nam swój numer telefonu i adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).

To pole jest wymagane.


Wyślij

Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł

Zasady przetwarzania danych osobowych