Nowe treści w Legalis Księgowość Kadry Biznes – styczeń 2017

System Informacji Prawnej Legalis Księgowość Kadry Biznes w styczniu 2017 r. uzupełniony został w stosunku do poprzedniego miesiąca o 1410 aktów prawnych (w tym: 635 z Dziennika Ustaw i Monitora Polskiego; 775 aktów UE) oraz 3388 orzeczeń (w tym 3059 orzeczeń sądów).

Państwa uwagę zwracamy także na wzbogaconą bazę odautorskich porad (gotowe odpowiedzi na pytania i problemy zgłaszane przez firmy – Praktyczne wyjaśnienia) i aktualności – 320 nowych treści.

To tylko wybrane treści, o które wzbogacony został w stosunku do poprzedniego miesiąca Legalis Księgowość Kadry Biznes.Zwracamy także uwagę na poszerzoną bazę Poradników (dla kadrowych, księgowych oraz kadry menedżerskiej) opublikowanych on-line, które są powiązane z systemem aktów prawnych, m.in.:
  • Optymalny model odpowiedzialności prawnej za czyny karne skarbowe – Iwona Sempioło-Jankowska    
  • Finansowanie przez spółkę akcyjną nabycia lub objęcia emitowanych przez nią akcji w procesie wykupu menedżerskiego  – Jędrzej Jerzmanowski    
  • Zamówienia in-house w praktyce – Jakub Pawelec
  • Proces udzielania zamówień publicznych po nowelizacji PZP – red. Małgorzata Śledziewska

Polecamy Państwu najnowsze komentarze:
  • Ochrona danych osobowych w Unii Europejskiej po reformie. Komentarz do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 – red. Mariusz Krzysztofek
  • Kodeks cywilny. Komentarz. Zobowiązania T.3A – red. Konrad Osajda
  • Prawo upadłościowe. Prawo restrukturyzacyjne – wyd. 4; Piotr Zimmerman
  • Ustawa o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej – red. Piotr Czublun
  • Kodeks spółek handlowych. Tom III A. Spółka akcyjna. Komentarz do art. 301-392 – red. Adam Opalski

Zapraszamy do zapoznania się z plikiem, w którym graficznie przedstawiliśmy miesięczną aktualizację treści Legalis Księgowość Kadry Biznes oraz prezentujemy dodane w styczniu treści praktyczne, poradniki, komentarze Wydawnictwa C.H.Beck – do pobrania poniżej.

Nowości w Legalis Księgowość Kadry Biznes – styczeń 2017 

Przetestuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zdalnie
zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Wyślij

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł

Polityka prywtności