Nowe treści w Legalis Księgowość Kadry Biznes – październik 2016

System Informacji Prawnej Legalis Księgowość Kadry Biznes w październiku 2016 r. uzupełniony został w stosunku do poprzedniego miesiąca o 1322 akty prawne (w tym: 399 z Dziennika Ustaw i Monitora Polskiego; 888 aktów UE) oraz 20 628 orzeczeń (w tym 17 603 orzeczenia sądów).

Państwa uwagę zwracamy także na wzbogaconą bazę odautorskich porad (gotowe odpowiedzi na pytania i problemy zgłaszane przez jednostki publiczne – Praktyczne wyjaśnienia) i aktualności – 257 nowych treści.

To tylko wybrane treści, o które wzbogacony został w stosunku do poprzedniego miesiąca Legalis Księgowość Kadry Biznes.Zwracamy także uwagę na poszerzoną bazę Poradników (dla kadrowych, księgowych oraz kadry menedżerskiej) opublikowanych on-line, które są powiązane z systemem aktów prawnych, m.in.:
  • Podziały i scalanie nieruchomości – wyd. 3; Marian Wolanin
  • Wybrane dobre praktyki w zakresie usług elektronicznych; red.: Jacek Gołaczyński
  • Problemy analizy finansowej w praktyce. Studia przypadków w zakresie interpretacji sprawozdań finansowych; red. Bartłomiej Nita
  • Prawo konsumenckie w praktyce; Marzena Czarnecka, Tadeusz Skoczny

Polecamy Państwu najnowsze komentarze:
  • KSH. T.4. Przekształcenie spółek handlowych; red.: Adam Opalski    
  • Ustawa o szczególnych zasadach rozwiązywania z pracownikami stosunków pracy z przyczyn niedotyczącyh pracowników; Tomasz Niedziński, Edyta Nurzyńska-Wereszczyńska
  • Ustawa o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji – wyd. 4; red.: Janusz Szwaja

Zapraszamy do zapoznania się z plikiem, w którym graficznie przedstawiliśmy miesięczną aktualizację treści Legalis Księgowość Kadry Biznes oraz prezentujemy dodane w październiku treści praktyczne, poradniki, komentarze Wydawnictwa C.H.Beck – do pobrania poniżej.

Nowości w Legalis Księgowość Kadry Biznes – październik 2016 >>
 

Przetestuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zdalnie
zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Wyślij

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł

Polityka prywtności