Nowe treści w Legalis Księgowość Kadry Biznes – listopad 2016

System Informacji Prawnej Legalis Księgowość Kadry Biznes w listopadzie 2016 r. uzupełniony został w stosunku do poprzedniego miesiąca o 3570 aktów prawnych (w tym: 2710 z Dziennika Ustaw i Monitora Polskiego; 831 aktów UE) oraz 14 354 orzeczeń (w tym 12 801 orzeczenia sądów).

Państwa uwagę zwracamy także na wzbogaconą bazę odautorskich porad (gotowe odpowiedzi na pytania i problemy zgłaszane przez jednostki publiczne – Praktyczne wyjaśnienia) i aktualności – 256 nowych treści.

To tylko wybrane treści, o które wzbogacony został w stosunku do poprzedniego miesiąca Legalis Księgowość Kadry Biznes.Zwracamy także uwagę na poszerzoną bazę Poradników (dla kadrowych, księgowych oraz kadry menedżerskiej) opublikowanych on-line, które są powiązane z systemem aktów prawnych, m.in.:
  • Zamówienia publiczne po implementacji dyrektyw 2016; Mariusz Kuźma
  • Wykładnia umów. Standardowe klauzule umowne umów i wzorców umów. Komentarz praktyczny; red. Radosław Strugała    
  • Zdolność kredytowa w ujęciu prawnym prawa polskiego; Anna Stangret-Smoczyńska

Polecamy Państwu najnowsze komentarze:
  • Petycje, skargi i wnioski. Dział VIII Kodeksu postępowania administracyjnego. Ustawa o petycjach. Komentarz; Sebastian Gajewski, Aleksander Jakubowki
  • Ordynacja podatkowa – wyd. 6; red. Henryk Dzwonkowski
  • Kodeks pracy – wyd. 6; Jerzy Wratny
  • Prawo zamówień publicznych – wyd. 5; Paweł Granecki

Zapraszamy do zapoznania się z plikiem, w którym graficznie przedstawiliśmy miesięczną aktualizację treści Legalis Księgowość Kadry Biznes oraz prezentujemy dodane w listopadzie treści praktyczne, poradniki, komentarze Wydawnictwa C.H.Beck – do pobrania poniżej.

Nowości w Legalis Księgowość Kadry Biznes – listopad 2016 >>
 

Przetestuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zdalnie
zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Wyślij

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł

Polityka prywtności