Nowe treści w Legalis Księgowość Kadry Biznes – kwiecień 2018

System Informacji Prawnej Legalis Księgowość Kadry Biznes w kwietniu 2018 r. uzupełniony został w stosunku do poprzedniego miesiąca aż o 2 088 aktów prawnych (w tym: 1 310 z Dziennika Ustaw, Monitora Polskiego i dzienników resortowych) oraz 24 043 orzeczeń (w tym 23 237 orzeczeń sądów).

Państwa uwagę zwracamy także na wzbogaconą bazę odautorskich porad (gotowe odpowiedzi na pytania i problemy zgłaszane przez przedsiębiorców – Praktyczne wyjaśnienia) i aktualności – 386 nowych treści.

To tylko wybrane treści, o które wzbogacony został w stosunku do poprzedniego miesiąca Legalis Księgowość Kadry Biznes.Zwracamy Państwa uwagę także na poszerzoną bazę poradników (dla kadrowych, księgowych oraz kadry menadżerskiej) opublikowanych on-line, które są powiązane z systemem aktów prawnych, m.in.:

  • Ochrona klienta na rynku usług finansowych w świetle aktualnych problemów i regulacji prawnych – red.: dr hab. Edyta Rutkowska-Tomaszewska
  • Prawa społeczne pracowników a prawa pracodawców – dr Joanna Ryszka
  • Wykładnia umów. Standardowe klauzule umowne – wyd. 2; dr Radosław Strugała
  • Realizacja zadań publicznych przez spółkę komunalną w systemie zamówień publicznych – Hanna Wolska.

Polecamy Państwu najnowsze komentarze, m.in.:
  • Prawo zamówień publicznych. Odrzucenie oferty wykonawcy – Martyna Lubieniecka
  • Ustawa o kredycie konsumenckim – wyd. 2; red.: dr hab. Konrad Osajda
  • Kodeks spółek handlowych – wyd. 18; red.: Zbigniew Jara.
Zapraszamy do zapoznania się z plikiem, w którym graficznie przedstawiliśmy miesięczną aktualizację treści Legalis Księgowość Kadry Biznes oraz prezentujemy dodane w kwietniu treści praktyczne, poradniki, komentarze Wydawnictwa C.H.Beck – do pobrania poniżej.

Nowości w Legalis Księgowość Kadry Biznes – kwiecień 2018 >> 

Przetestuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zdalnie
zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Wyślij

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł

Polityka prywtności